У Івано-Франківську відкрито Сервісний центр відомої компанії Knauf PFT. Він вже другий на Україні після Одеси, і буде обслуговувати весь західний регіон нашої держави.

Knauf, як правило спеціалізується на виробництві будівельних оздоблювальних матеріалів та широкого спектру машин, які допомогають комплексно вирішувать питання механізації цих робіт. Відомо, що оздоблювальні роботи у будівництві найбільш трудомісткі. Тож людство вирішило поставити на службу будівничим досконалі механізми. Knauf зробив це першим і став неперевершеним. Технічна думка сягнула так далеко, що втроє зекономила робітничі і трудові затрати і так само фінанси замовника. Компанія PFT, що входить до міжнародної групи Knauf, один з лідерів європейського ринку техніки для механізації оздоблювальних робіт випускає широкий спектр машин, обладнення та допоміжних матеріалів для комплексного вирішення цих питань. ТОВ "АСМ БАУ ІНЖИНІРІНГ ПІВДЕНЬ" з Одеси, є офіційним дилером компанії Knauf в Україні,вiдкритий сервісний центр у Івано-Франківську здійснює продаж та сервісне обслуговування техніки PFT, поставку комплектуючих та витратних матеріалв, навчання персоналу, що прцює з цією технікою.

Ольга ВОЛОЩУК, директор компанії « АСМ БАУ ІНЖИНІРІНГ ПІВДЕНЬ »:

- Ця техніка покращуює та полегшує роботу, ускорює всі оздоблювальні процеси.

- Сьогодні техніка PFT, яка прийшла на заміну марально застарілій техніці, наприклад як, штукатурним станціям типу «Салют». Ця техніка вже працює успішно на ринку Івано-Франківська, західної України. Її кількість зростає, і, зрозуміло що сьогодні вже потрібно щоб почав працювати сервісний центр, як необхідна складова.

Александр СТАРЧЕНКО, генеральный директор ДП «Кнауф Маркетинг»:

- Там де є ринок там де є розвиток будівництва, де є потнціал обов’язково потрібна ця техніка.

Головний девіз фірми Knauf PFT - Забезпечення безперервністi процесу. Тобто виконання оздоблювальних робіт не треба ділити на технологічні процеси і етапи. Техніка Knauf PFT робить це комплексно і бездоганно, одже знахідка для будівельних компаній та окремих забудовників.